Pogadaj z obcym!

Obozy letnie i zimowe

Co roku nasza Szkoła organizuje obozy letnie i zimowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych uczniów (i nie tylko- zapraszamy również wszystkich, którzy nie są uczniami naszej Szkoły).

Na nasz pobyt wybieramy przede wszystkim bardzo ładne i komfortowe ośrodki, z bogatą bazą sportową (basen, boiska sportowe, tereny zielone) położone bezpiecznie, w miejscach atrakcyjnych turystycznie ale cechujących się ciszą i spokojem.

Nie jesteśmy dużym biurem podróży, w związku z czym u nas nikt nie jest anonimowy. Wychowawcami są nasi nauczyciele, współpracujący z nami od lat. Naszym atutem jest nie tylko kadra i nasze ośrodki, ale również program: na tyle bogaty, że każdy znajdzie tu coś dla siebie! Zajęcia sportowe, różne eksperymenty naukowe, zajęcia z survivalu, zajęcia z native speakers, nocne podchody, konkursy, wycieczki...to wszystko sprawia, że z roku na rok coraz więcej Rodziców wysyła z nami swoje pociechy - a my co roku staramy się podnieść i tak już wysoko zawieszoną (przez nas samych) poprzeczkę:)

W tym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy również obóz CAMP MILLIONAIRE na amerykańskiej licencji firmy Creative Wealth International, której jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę. Organizacja CWI promuje przedsiębiorczość wśród dzieci i młodzieży a jej programy są znane w całych Stanach Zjednoczonych: wielu rodziców chętnie wysyła swoje dzieci na tego typu kursy bo wiedzą, że ta wiedza "popłaca". W trakcie obozu dzieci w emocjonującej rozgrywce uczyły się oszczędzania, inwestowania oraz odróżniania swoich zachcianek od potrzeb. Pilotażowy obóz udał się znakomicie: dzieci wyjechały bogatsze o wiedzę, która przyda się im, mamy nadzieję, na całe życie a co najważniejsze: może nie będą już drenować kieszeni swoich rodziców...obiecujemy, że będziemy to monitorować:)