Pogadaj z obcym!

Dlaczego u nas?

Powody dla których warto wybrać naszą szkołę!

  1. Indywidualne podejście do Klienta - Każdy kursant przy zapisie na kurs odbywa z nami rozmowę gdzie pytamy go o cel nauki, terminy w jakich może uczęszczać na kurs, częstotliwość zajęć. Terminy dopasowujemy indywidualnie do potrzeb kursanta. Gwarantujemy , że każdy znajdzie u nas grupę dla siebie - dopasowaną zarówno wiekiem jak i poziomem zaawansowania!
  2. Bezpłatne nadrabianie zaległości i nieobecności - Jako jedna z nielicznych Szkół Językowych gwarantujemy indywidualne (z lektorem i/lub dyrektorem metodycznym) bezpłatne nadrabianie zaległości i nieobecności w wymiarze niezbędnym do opanowania danego materiału bez względu na przyczynę nieobecności. Dlatego kursant w naszej Szkole nic nie traci - nawet będąc nieobecnym na zajęciach ma możliwość kontynuowania nauki bez obawy, że nie poradzi sobie z materiałem.
  3. Uczciwe zasady - każdy kursant może przerwać naukę w naszej Szkole w każdej chwili, bez względu na to czy jest to kurs roczny czy krótszy. Nie stosujemy w naszych umowach żadnych klauzul, które obligowałyby klienta do kontynuowania umowy lub do opłacania kolejnych rat.
  4. Staranne przygotowywanie zajęć - Wszystkie lekcje są starannie przygotowywane przez lektorów i urozmaicane dodatkowymi materiałami (gry, zabawy słowne, ciekawe artykuły itp.). Nad pracą lektorów czuwa dyrektor metodyczny, który bada poziom jakości nauczania i organizuje dodatkowe szkolenia metodyczne dla nauczycieli.
  5. Monitoring postępów - Na bieżąco monitorowane są postępy w nauce kursantów oraz stopień opanowania poszczególnych sprawności językowych.
  6. Miła atmosfera zajęć - Gwarantujemy, że dzięki nam Twoje dziecko pokocha angielski a Ty sam przekonasz się, że nauka wcale nie musi być trudna ale po prostu przyjemna!
  7. Małe grupy - Nasze grupy są średnio 6- 8 osobowe, na życzenie kursantów organizujemy również grupy do 4 osób.
  8. Wysoka jakość za rozsądną cenę! - Dla członków rodzin oraz osób kontynuujących naukę w naszej Szkole proponujemy duże zniżki i rabaty: od 10-15%.
  9. Profesjonalni lektorzy - Lektorami są doświadczeni nauczyciele polscy i native speakers. Wszyscy nauczyciele obcojęzyczni posiadają wyższe wykształcenie (często kierunkowe) oraz odpowiednie kwalifikacje uprawniające ich do nauczania języka angielskiego jako języka obcego (CELTA, DELTA) a także doświadczenie w pracy z odpowiednią grupą wiekową i grupą zaawansowania.